TripAdvisor Hotels Flights

29.4.1

4.8

4

Muhteşem geziyi planlamanın en iyi yolu

308.6k

Bu uygulamayı oyla

TripAdvisor, diğer seyahat eden kişiler tarafından bırakılmış 100 milyondan fazla fikir ve yorumdan yararlanırken aynı zamanda farklı uçuş ve oteller arasından seçim yaparak herhangi bir geziyi planlamanıza izin veren bir araçtır.

TripAdvisor rehberi ile tüm dünyadan binlerce otelin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Hatta daha da iyisi bu uygulamayı kullanan kişilerin yorumlarına, resimlerine ve eleştirilerine de erişebilirsiniz. Elbette bir otelde kaldığınızda, kendi yorumunuzu da (tavsiye edildiği şekilde) bırakabilirsiniz.

Otelleri arayabilmenin yanı sıra TripAdvisor ayrıca, farklı hava yolu şirketlerinin ücretlerini karşılaştırmanıza da izin verir. Bu da tüm dünyada herhangi bir yere seyahat etmek için en ucuz fiyatları almanıza yardımcı olur. Buradan ayrıca diğer seyahatçilerin her bir hava yolu şirketi ile yaşadığı deneyimleri de okuyabilirsiniz.

TripAdvisor iyi bir tatil planlamak isteyen herkes için muhteşem bir yardımcıdır. Pratik arayüzü, çeşitli kriterlere göre filtreleme yapmanıza izin verir böylece zaman kaybetmeden sizin için en uygun olan oteli bulabilirsiniz.
Uptodown X